Bezoek de beurs

19 - 21 september | Brabanthallen Den Bosch | 10:00 – 17:00 uur

Info aanvraag

Aanhef*

Ik geef toestemming aan Second Home om mijn gegevens te gebruiken voor het vinden van de perfecte match op het gebied van vakantiewoningen en ga ik akkoord met de privacy voorwaarden.

Terug naar overzicht

Vrijstaande woning in Latte Di Ventimiglia

Ligurië, Italië

€ 1.400.000

Woonoppervlakte 200m2
Perceeloppervlakte 3.000m2
Aantal badkamers 0
Aantal slaapkamers 0

Omschrijving

p>Half afgebouwde villa op de grens van Ligurie en de Cote d'Azur. 300 meter van zee, Uitzicht op de Hanbury Gardens, Montecarlo en de Franse Caps. De villa wordt gebouwd op basis van een oude Rustico. De stedenbouwkundige vergunning heeft vereist dat een deelvan de oude gewelfde structuur en de originele stenen muren zijn behouden. Er is toestemming voor een panoramisch zwembad. De buitenmuren worden gereconstrueerd in natuursteen. Het huis is verdeeld over 2 verdiepingen met een toren boven gebouwd als dakterras. Het huis wordt omgeving door een grondstuk bestaande uit terrassen. De villa wordt het kasteel van de zeemeeuwen genoemd. Uniek object!/p>

Open volledige omschrijving

Gegevens

Woning ID172092

ID makelaarItaliaCasa

Prijs€ 1.400.000

Bouwjaar

Woningtype Vrijstaande woning

Type bouw Bestaande bouw

Adres

Plaats Latte Di Ventimiglia

Land Italië

Regio Ligurië

Bekijk profiel

Aangeboden door:

ItaliaCasa

Meer informatie

Vul hier je gegevens in en ontvang meer informatie over deze woning van de aanbieder.

Aanhef*

Ik geef toestemming aan Second Home om mijn gegevens te gebruiken voor het vinden van de perfecte match op het gebied van vakantiewoningen en ga ik akkoord met de privacy voorwaarden.

Woningen in de regio

terug naar boven
Bewaren
Ik verkoop deze woning